خبرهای ویژه
به اشتراک بگذارید :
حمایت گسترده‌ی سینماگران از فهرست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت و دعوت مردم به حضور گسترده در انتخابات روز جمعه + عکس و فیلم

حمایت گسترده‌ی سینماگران از فهرست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت و دعوت مردم به حضور گسترده در انتخابات روز جمعه + عکس و فیلم


تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵     منبع : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
در فاصله دو روز مانده به برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه، بسیاری از چهره ها و اهالی مطرح سینما حمایت خود را از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت اعلام کردند.


به گزارش سینمانگار، در فاصله دو روز مانده به برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه، بسیاری از چهره ها و اهالی مطرح سینما حمایت خود را از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت اعلام کردند.


روز جمعه و به شکل هم زمان، رای گیری برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری انجام خواهد شد و سینماگران از طریق شبکه های اجتماعی، مردم را به حضور گسترده در این انتخابات و رای دادن به لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت اعتدال دعوت کرده اند.

تا کنون چهره های مطرحی همچون رخشان بنی اعتماد، رضا کیانیان، پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضیانی، کیومرث‌پور احمد، ترانه علیدوستی، باران کوثری، بهرام رادان، حمید فرخ‌نژاد، صابر ابر، مهناز افشار، حبیب اسماعیلی، پیمان قاسم‌خانی، بهاره رهنما، امیر جعفری، ریما رامین فر، همایون اسعدیان، نوید محمد زاده، مصطفی کیایی، نیوشا ضیغمی، محسن امیریوسفی، سیدضیاءالدین دری، افشین هاشمی، داریوش کاردان، الهام پاوه نژاد، ستاره اسکندری، لیلی رشیدی، الهام کردا، آزاده صمدی، غزل شاکری، فرشته طائرپور، امیر مهدی ژوله، حسین پاکدل، کامران تفتی، آرام جعفری و بهاران بنی‌احمدی حمایت خود را از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت اعتدال اعلام کرده اند.

تعدادی از این چهره از طریق انتشار ویدئویی از خود، و تعداد دیگری از طریق شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، مردم را به حضور گسترده پای صندوق های رای گیری در روز جمعه دعوت کرده اند.

در زیر نگاهی داریم به اظهار نظرهای سینماگران کشورمان:


رضا کیانیان
 

رضا کیانیان بازیگر مطرح سینمای کشورمان طی یادداشتی در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، بر لزوم شرکت مردم در انتخابات 7 اسفند تاکید کرد.


متن یادداشت رضا کیانیان به شرح زیر است:


دستاورد امروز ما، نتیجه انتخاب دیروزمان است، کسى را مقصر ندانیم.

من این جمله را باور دارم. می دانم که گروهی مخالفش هستند و معتقدند همه چیز از پیش برنامه‌ریزی شده است و رأى ما به هیچ دردی نمی‌خورد و انتخابات فقط یک نمایش بی‌مزه است.

و نیز مى‌دانم گروهی قدرت‌طلب و انحصارطلب هم هستند که کوشش مى کنند به هر شکل و وسیله ای که شده گروه بالا را در اعتقادشان راسخ‌تر کنند که پای صندوق‌های رأى نیایند تا خودشان در قدرت باقی بمانند و کشور را به سوى تک‌قطبی شدن برانند تا جایگاه‌شان در قدرت همیشگی شود.

اما من می‌گویم اگر رأى من و تو تأثیرى در انتخابات نداشت، چرا گروه گروه را رد صلاحیت مى‌کنند که مبادا انتخاب شوند؟

چون معتقدم با وجود همه زیر و بم‌های اجتماعی و دوزوکلک‌هایى که همه می شناسیم، رأى ما تأثیرگذار است.

 رضا کیانیان همچنین در ویدئوی زیر میگوید من که کسانی که خانه سینما را بستند رای نمیدهم
 

رخشان بنی اعتماد

رخشان بنی اعتماد کارگردان مطرح سینمای کشورمان با انتشار ویدئویی از خود گفت: ما رای میدهیم چون هستیم. با شرکت در انتخابات مانع میشویم که نمایندگان غیر واقعی به مجلس راه پیدا کنند. رای دادن ما نه گفتن به انحصار طلبی است. از نمایندگان واقعی زنان حمایت می کنیم. فراموش نکنیم با رای به لیست کاما 16 و 30 نفره پای صندوق های رای برویم. هر رای نماد مطالبات پاسخ نگرفته ملت است. پس ما رای میدهیم.
 


 
پرویز پرستویی

پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

پرویز پرستویی گفت: هموطنان عزیزم سلام. من رای می دهم چون نگران آینده ایران هستم.


فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

فاطمه معتمدآریا گفت: من رای میدم. شما هم رای بدین. ما حتما رای میدیم


حمید فرخ نژاد

حمید فرخ‌نژاد بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، بر لزوم شرکت در انتخابات روز جمعه تاکید کرد.

 فرخ نژاد نوشت:

تعقل، خردورزی و پرهیز از افراطی‌گری نیاز مبرم جامعه امروز ماست. حرکت در دایره قانون و احترام گذاشتن به قواعد بازی در سیاست و دوری از خودسری‌ها در همه جوانب از اموری است که دیگر نمی‌توان در حد شعار به آن بسنده کرد. رعایت این موارد دیگر تعارف نیست. از واجباتی است که عدول از آن در دنیای متشنج اطراف ما و با توجه به منطقه جغرافیایی که در آن قرار گرفتیم منجر به فاجعه می‌شود.

همه ما ملزم به رعایت قانون هستیم اگر می‌خواهیم به سرنوشت همسایگان‌مان دچار نشویم. مجلس قلب قانون‌گذاری کشور است.ویدئوی جالب و متفاوت باران کوثری در حمایت از ائتلاف اصلاح طلبان
 
حبیب رضایی

حبیب رضایی بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

حبیب رضایی گفت: من رأی می‌دهم تا برای ماهیگیران آب‌های گل آلود خراب کردن هم سخت باشد. من رأی  می‌دهم تا ماندنم خاصیتی داشته باشد. من به لیست امید رأی می‌دهم.


بهرام رادان

بهرام رادان بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

بهرام رادان نوشت:

راى دادن یا راى ندادن

اجبارى به هیچکدام نیست، هیچ عقل سلیمى هم نمیپذیرد که با انتخاب لیست بهتر، مملکت در چهار سال آینده گلستان میشود، با این همه واضح است که لازمه توسعه سیاسى، مشارکت سیاسى است و نزدیک به چهار دهه تجربه انتخاباتى، نشان داده که قهر کردن با صندوق رأى هیچ گاه نتیجه مثبت نداشته و فقط افراط را جایگزین اعتدال کرده است.

ختم کلام اینکه دوستان، انتخابات پیش رو در تعیین سرنوشت ما نقش بسزایى دارد، تیره یا روشنى فرداى ما نتیجه انتخاب امروز ماست و در حقیقت عدم مشارکت، رأى ندادن و تشویق به تحریم انتخابات مساویست با تقدیم ارکان مهم کشور به نااهلان. حال تصمیم با شماست.


ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

علیدوستی نوشت:

انتخاب من هم رای دادن است.

لیست ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس و خبرگان.

کسانی که عقیده به رای دادن به این ائتلاف دارند با به اشتراک گذاشتن این فهرست در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های تلگرام به اطلاع‌رسانی کمک کنند.


مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

کرامتی نوشت:

اگر خودمون، فرزندانمون، سرنوشتمون و آینده کشورمون برامون اهمیت داره در انتخابات شرکت کنیم.


هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

هنگامه قاضیانی نوشت:

الیاس حضرتى انتخاب من است با "اعتماد". این "اعتماد" مهمترین کد شناسایى او میان نامزدهاى سرشناس در انتخابات مجلس است؛ روزنامه "اعتماد" با مدیریت حضرتى سالهاست که در میدان پر مین مطبوعات، با گذر از گردنه ى چند توقیف، هر روز در سراسر ایران منتشر میشود و از معدود جرایدى است که هنرمندان ایران به آن "اعتماد" دارند. دومین کد شناسایى او، "تجربه" است؛ 16 سال حضور مستمر در پارلمان، آن‌ هم در مجلس‌ قدرتمند سوم، مجلس خطیر پنجم و مجلس شجاع و دلیر ششم، حکایت از تجربه ى او دارد. الیاس حضرتى، وجهه‌ى دیگرى هم دارد. حضرتى، مرد رزم و پیکار و جهاد در جبهه‌هاى جنگ است؛ یکى مثل صدها هزار جوانى که از همه چیز براى وطن‌شان گذشتند. روز جمعه، نام او را در کنار دیگر اعضاى لیست ائتلاف اصلاح طلبان در برگه رأى مى نویسم چون او را مى شناسم؛ و به او "اعتماد" دارم


مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

مهناز افشار نوشت:

برای امید ✌ (1) من نیز مانند شما از آنچه در کشورمان می‌گذرد و روندهای موجود به شدت ناراضی هستم. (2) آنچه جریان‌های تندرو در طول ده سال گذشته بر کشور تحمیل کردند بسیار سنگین و غیرقابل محاسبه است. (3) با محاسبه مجموع شرایط موجود، تحلیل شخصی من این است که شرکت در انتخابات با حضور حداکثری و رای دادن به لیست تایید شده جریان اصلاحات در تهران و سایر استان‌ها و شهرستان‌ها برای جلوگیری از ادامه حضور تندروها کار بهتری است. (4) مطمئن باشید این لیست، لیست ایده‌آل من نیست و تمام نکاتی در مورد آن گفته می‌شود را به خوبی می‌دانم. (5) کسانی که رای نمی‌دهند انسان‌هایی با دغدغه‌های محترم هستند که آنها نیز از شرایط موجود راضی نیستند. (6) این رای دادن تلاشی است برای گفتن یک «نه» محکم به کسانی که با افراطی‌گری کشور را به اینجا رساندند. (7) من مهناز افشار آخرین امیدهایم برای تغییر را، در لیستی که رییس‌جمهور محبوب دولت اصلاحات آقای خاتمی لیست امید نام نهاد جستجو می‌کنم و به آن رای می‌دهم. من هم باور دارم امید بذر هویت ماست.


امیر جعفری: من با اعتماد راى میدهم

امیر جعفری بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

امیر جعفری نوشت:

این انتخابات یکی از واقعی ترین و زیباترین انتخابات جمهوری اسلامی خواهد شد؛ چرا که انتخابات پیش رو فقط و فقط و فقط معیار حقیقی بلوغ سیاسی ایرانیان خواهد بود. زیرا نه نام ها تحریک کننده است و نه لیست ها رغبت انگیز و نه حزبی در پشت نام هاست و نه برنامۀ فریبنده ای و نه هیچ چیز و هیچ چیز. اینجا فقط یک امید بسیار کوچک است آن هم با هزینه کردن قلب و احساس و عاطفه به دست می آید. پس این معامله جسورانه ای است که شهامت می طلبد و اگر در ابعاد ملی به یک مشارکت حداکثری بیانجامد شاهکاری بی بدیل خواهد شد از بلوغ ملتی که می کوشند تا کشورشان - بلکه - راهی به نجات از دست تحجر تندروان بیابد؛ زنان نفسی بکشند و جوانان لبخندی بزنند. در فردای این انتخابات هیچ امتیاز نقدی در کار نیست و هیچ پاداشی در انتظار رأی دهنده نخواهد بود. حتی هیجان روزهای دوم خرداد هم به سراغ کسی نخواهد آمد، فقط احساس آرامش و رضایت خواهیم داشت: "من در راه اندکی بهبود اوضاع کشورم به ندای خرد گوش سپردم


امیرجعفری همچنین در ویدئوی زیر و به همراه همسرش ریما رامین فر در خصوص انتخابات روز جمعه اظهار نظر میکند:
 
صابر ابر

صابر ابر بازیگر مطرح سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

صابر ابر با انتشار پوستری از ائتلاف جامع اصلاح طلبان نوشت: انتخاب من هم رای دادن است.


نیکی کریمی

نیکی کریمی بازیگر مطرح سینمای کشورمان ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

نیکی کریمی گفت: اتفاقاتی که در موضوع برجام پیش آمد، به ما یاد داد که می‌توان مذاکره کرد، مکالمه داشت و رأی داد. اگر قبلا نمی‌توانستیم مذاکره کنیم و حرف بزنیم، دکتر ظریف به ما نشان داد که می‌شود مذاکره و مکالمه کرد که این موضوع در همه ابعاد زندگی می‌تواند راهگشا باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم با رأی دادن‌مان بتوانیم نمایندگانی انتخاب کنیم تا در مجلس هم این شعار "باز بودن باب مکالمه و مذاکره" پیش‌رو باشد و هرکس روی رأی خودش بایستد. شاید من هم مثل خیلی‌ها از انتخابات ناامید بودم، اما قطعا به امید اتفاقات خوب رأی خواهم داد. نیکی کریمی با تأکید بر لزوم توجه نمایندگان به موضوعات مرتبط با هنرمندان گفت: احساس می‌کنم هنرمندان به حمایت بیشتری برای درک شدن نیاز دارند و برآورده شدن این نیاز کسی را می‌طلبد که زبان‌شان را بفهمد.

این سینماگر ادامه داد: این روزها مسائل زنان هم بسیار اهمیت دارد و امیدوارم نمایندگانی وارد مجلس شوند که انسان‌های رو به‌ جلو و با دید باز و آشنا به مشکلات باشند.


مرضیه برومند

مرضیه برومند کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

مرضیه برومند گفت: حتما باید در انتخابات شرکت کنیم و در تعیین سرونوشت خودمان باید سهیم باشیم. من به فهرست ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان رای می‌دهم.
 
مازیار میری: با اعتماد و دلی آرام رای می‌دهم

مازیار میری کارگردان جوان سینمای کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

مازیار میری گفت: این انتخابات قطعا انتخابات مهمی است و بسیار سرنوشت‌ساز است. با اعتماد و دلی آرام روز جمعه رای می‌دهم.


بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما، تاتر و تلویزیون کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

بهاره رهنما نوشت:

ایران سر افراز☀️ انتخاب من ائتلاف بزرگ و فراگیر اصلاح طلبان است.


نوید محمد زاده

نوید محمد زاده بازیگر جوان سینما و تاتر کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

نوید محمد زاده نوشت: به اصلاح طلبان رای میدهم.


مجید مظفری

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

مجید مظفری گفت: سلام. سلام بر ایرانیان پاکدل و پاک نیت. سربلند همچون دماوند، جاری همچون ارس. میدونین برای چی میخوایم رای بدیم؟ من که میدونم. حتما شما هم میدونید. برای ایرانی سربلند. میبینمتون


اظهار نظر لیلی رشیدی در خصوص انتخابات و حمایتش از ائتلاف اصلاح طلبان

 ستاره اسکندری

ستاره اسکندری بازیگر سینما، تاتر و تلویزیون کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

ستاره اسکندری نوشت:

من راى مى دهم. به تغییر اعتقاد دارم. به اصلاحات. به کسانى که برایم امید به ارمغان مى آورند. امید که انتظار سر آید. دوستان در سرنوشتتان دخیل شوید.


الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر تاتر و تلویزیون کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

الهام پاوه نژاد نوشت:

با امید به روزهای بهتر، رأی من به اصلاح طلبان. اجازه ندهیم بخواهند ما بی تفاوت باشیم.


مصطفی کیایی

مصطفی کیایی کارگردان جوان سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

مصطفی کیایی نوشت:

دو روز مانده به انتخابات با خودم فکر کردم آیا باز رای بدهم یا نه خیلی گرایشی در من نبود اما باز یاد مجلس این چند سال افتادم که چگونه به جای نماینده مردم بودن صدای جریان خاصی شده بودند چگونه نماینده ایی دم از توقیف فیلم ها میزند ولی خودش سالهاست سینما نرفته چگونه با ظریف مانند یک خائن رفتار کردند چگونه برای چیزهایی که مردم می خواستند مقاومت کردند و شعار سر دادند پس شاید رای دادن من به کسانی که شاید کمی به مردم و رایشان اهمیت بیشتری میدهند ذره ایی ما را از حرص خوردن و عصبانی شدن دورتر کند. پ ن : پس من رای میدهم به لیست کامل هر چند با چند نفرشان موافق نیستم.


نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

نیوشا ضیغمی با انتشار پوستری از ائتلاف جامع اصلاح طلبان نوشت: من رای میدهم زیرا سرنوشت کشورم برایم اهمیت دارد.


آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر جوان سینما، تاتر و تلویزیون کشورمان، با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

آزاده صمدی با انتشار پوستری از ائتلاف جامع اصلاح طلبان نوشت: من با اعتماد رای میدهم.


حسین پاکدل

حسین پاکدل بازیگر و کارگردان تاتر کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

حسین پاکدل نوشت:

از شما هم دعوت مى کنیم به "لیست امید" به طور کامل، (تکرار مى کنم به طور کامل) رأى دهید.


الهام کردا

الهام کردا بازیگر جوان سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

الهام کردا نوشت:

بهترین راه برای اینکه به اصلاحات برسیم. رای بدیم. هممون. و بدونیم که رای تک تکمون واقعا میتونه در آینده مون تاثیر بذاره.


محسن امیر یوسفی: رای می‌دهم تا فرهنگ به دست سرهنگ‌ها نیفتد

محسن امیر یوسفی کارگردان جوان سینمای کشورمان با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

محسن امیر یوسفی نوشت:

پیروزی دولت اعتدال، تدبیر و امید در آوردگاه سخت برجام با رای ما در سال 92 امکان پذیر شد، رای ما در آن سال مردی را به ریاست جمهوری رساند که خود را حقوقدان می‌داند نه سرهنگ و همین حقوقدانی بود که امکان این پیروزی بزرگ در عرصه سیاست خارجی را فراهم آورد.

هر رای ما یک «نه» بزرگ به رای ندادن و تحریم انتخابات است، رای ندادنی که نتیجه آن را در سالهای نه چندان دور دیدیم و چشیدیم و درک کردیم.

حال پس از پایان خوش برجام هسته‌ای نوبت برجام فرهنگی است، زمانی که اولویت فرهنگ، حقوقدانی و قانونمندی باشد نه سیاست‌ورزی و تندروی.

من در انتخابات 7 اسفند رای می‌دهم چون امیدوارم فرهنگ به دست سرهنگ‌ها نیفتد.


همایون اسعدیان

همایون اسعدیان کارگردان سینمای کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

همایون اسعدیان گفت: رأی می‌دهیم تا حق اعتراض بعدی برای من محفوظ باشد زیرا وقتی رأی ندهم چه حق اعتراض و یا انتقادی دارم.


افشین هاشمی

افشین هاشمی بازیگر سینما و تاتر کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

افشین هاشمی گفت: شرکت در انتخابات کم‌هزینه‌ترین راه تغییر است و اگر پیروز شویم چیز کمی به‌دست نمی‌آوریم.


ضیاءالدین دری

ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

ضیاءالدین دری گفت: من به لیست دومیلیون رأی، رأی می‌دهم تا برای سرنوشت کشور نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا کنیم.


داریوش کاردان

داریوش کاردان ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

داریوش کاردان گفت: من هم مثل شما گله و شکایت دارم اما به لیست 30+16 رأی می‌دهم.


باران جعفری

باران جعفری بازیگر جوان تلویزیون کشورمان ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

باران جعفری گفت: به لیست اصلاح‌طلبان رأی می‌دهم تا نشان بدهم که هستم.


کامران تفتی

کامران تفتی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

کامران تفتی گفت: من رای می‌دهم به لیست 30+16  رای می‌دهم شما هم فرصت رای دادن را از دست ندهید.


غزل شاکری

غزل شاکری بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار ویدئویی از خود، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

غزل شاکری گفت: دور و نزدیک برای من مهم نیست حتی اگر در سفر هم باشم بازهم می‌روم و در انتخابات شرکت می‌کنم زیرا کشورم برایم مهم است.


محراب قاسم‌خانی

محراب قاسم‌خانی فیلمنامه نویس و طنز نویس سینما و تلویزیون با انتشار یادداشتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن اعلام حضور در انتخابات، از ائتلاف جامع اصلاح طلبان حمایت کرد.

محراب قاسم‌خانی نوشت: حتى یک راى هم مهمه. در تعیین سرنوشت خودتون شریک باشید. الان هم بیخود این زیر با هم دعوا نکنید چون اصلاً قرار نیست کسانى که نظر متفاوتى دارن همدیگه رو قانع کنن. این که راى من با شما یکى نیست هم به این معنى نیست که راى من درسته یا راى شما غلطه. پس بیایید احترام بذاریم به راى هم


 

 
نظر خود را ثبت کنید
نام
آدرس ایمیل
نظرات ثبت شده
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
حمیدرضا
از سینماگران و هنرمندان با فهم و شعور کشورم ممنونم. به امید پیروزی اصلاح طلبان و اعتدالیون
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
علی
خدا قوت. انشالله شنبه همه با هم جشن پیروزی رو خواهیم گرفت
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
کاوه
آفرین. آفرین به این اهالی سینما. دم همتون گرم. پیروزی از آن ماست
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
مهسا
به پیروزی اصلاح طلبان ایمان دارم
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
سعید
اگر مردم تهران قهر نکنن و فردا پای صندوق ها حاضر بشن اصول گرایان هیچ شانسی نخواهند داشت و شکست بسیار سختی خواهند خورد.
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
محمد محمدی
هنرمندان مردمی یعنی اینها
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
شهاب
اصول گراها 12 سال صندلی های مجلس رو اشغال کرده بودن و هیچ کار مفیدی نکردن. حالا وقتشه برن خونه هاشون
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
پیروز

آی گفتی.
تو این 12 سال چه گلی به سر مردم و مملکت زدن؟ امثال رسایی و کوچک زاده مجلس رو به..... تبدیل کرده بودن.
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
پارسا

رای ما یک کلام ، اصلاحات وسلام
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
علیرضا
درود بر دکتر عارف و مطهری و سایر اعضا لیست اصلاح طلبان. اینها پیروز مطلق نبرد فردا هستند.
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
ندا
رای ما 30 + 16

فراموش نکنید که فردا به طور کامل به هر دو لیست خبرگان و مجلس رای بدین. اینجوری اصلاح طلبان پیروز هر دو مجلس میشن
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
رسولی
بانو بنی اعتماد و معتمدآریاو استادها پرستویی درود بر همتون و خدا حفظ تون کنه
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
کتایون
منم با اینکه از خیلی چیزها راضی نیستم، اما فردا میرم رای میدم. رای میدم تا مجلس دوباره دست تندروها نیفته و بیش از این به مملکت آسیب نزنن
در سایر رسانه‌ها
» نهادها و ارگان‌های مختلف کشمکش را کنار بگذارند و برای حمایت از سینما با یکدیگر همراه شوند / شبکه‌های ماهواره‌ای تیزر فیلم‌های ما را مجانی پخش می‌کنند و این موضوع نباید باعث ایجاد محدودیت برای هنرمندان در داخل کشور شود
» برد پیت با همکاری دیزنی پروژه «دکتر کیو» را کلید زد
» انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای برترین‌های سال 2015 خود را معرفی کرد
» شکایت 100 میلیون دلاری علیه کوئنتین تارانتینو
» مهران غفوریان: قهر من از سریال «در حاشیه» صحت ندارد
» چرا پسر ناصر حجازی پیشنهاد نیکی کریمی برای بازی در فیلمش را پذیرفت؟
» علی ملاقلی پور: «قندون جهیزیه 2» را هم می‌سازم
» نامه حسام نواب صفوی به ولادمیر پوتین
» مهدی هاشمی بار دیگر در فیلمی از کیانوش عیاری بازی می‌کند/ حضور شهاب حسینی در «کاناپه» منتفی‌ست
» مسعود کیمیایی در حال نوشتن فیلمنامه «قاتل اهلی» / او در این فیلم به سراغ یقه سفیدها می‌رود
» سحر زکریا: نابازیگرها نقش های اول را می خرند/ بعد از 21 سال فعالیت باید در خانه بنشینم و ببینم افرادی با کلی عمل جراحی روی صورتشان وارد این حرفه شدند و اسم خود را هم بازیگر گذاشتند
» سرمایه‌گذار غیبش زد، پولاد تولید اولین فیلمش را خواباند + انتقاد وی از رضا یزدانی
» مهتاب کرامتی: «رستاخیز» را بدون هیچ گونه قضاوت و پیش داوری ببینید/ این فیلم با صدق دل ساخته شد
» ناگفته‌های ایناریتو از بلند پروازانه‌ترین پروژه سینمایی‌اش با بازی لئوناردو دی‌کاپریو
» یکی دیگر از آخرین بازماندگان سینمای کلاسیک هالیوود درگذشت / مورین اوهارا که بازیگر زن محبوب جان فورد بود + عکس
» فیلم توقیف شده در ایران، فردا در جشنواره توکیو به نمایش درمی‌آید / تلاش «خانه دختر» برای کسب جایزه بهترین فیلم این جشنواره
» فیلمبرداری «50 کیلو آلبالو» به نیمه رسید/ مانی حقیقی ادامه فیلم جدیدش را در آبادان جلوی دوربین می‌برد
» نیکی کریمی داور جشنواره‌ی فیلم اسپانیایی شد
» پیامدهای ماجرای هک شدن فیلم «مصاحبه» همچنان ادامه دارد / کمپانی سونی به کارمندانش 8 میلیون دلار غرامت می‌دهد
» تعطیلی 5 روزه سینماهای کشور از فردا آغاز می‌شود
» کیومرث پوراحمد: فیلم جدیدم دنباله‌ی «شب یلدا» نیست
» رضا کیانیان: بسیار خوشحالم که در فیلم جدید کیومرث پوراحمد بازی می‌کنم / نقشم در این فیلم جای چالش‌ دارد
» بابک حمیدیان یکی از بازیگران اصلی «سیانور» بهروز شعیبی شد
» تقدیر از استاد برجسته سینما در حضور عباس کیارستمی/ جایزه دستاورد سینمایی جشنواره فیلم لومیر به مارتین اسکورسیزی اهدا شد
» میرکریمی «دختر»ش را بعد از عاشورا کلید می‌زند/ فرهاد اصلانی و مریلا زارعی بازیگران اصلی این فیلم هستند
» وضعیت تعطیلی سینماها در روزهای محرم اعلام شد
» جنیفر لارنس: از خودم به عنوان یک زن عصبانی‌ام
» هشدار سخت و جدی مدیران کمپانی سونی به دنیل کریگ: ساکت باش و «جیمزباند» را تحقیر نکن!
مشاهده آرشیو "اخبار سینما و تلویزیون در سایر رسانه ها"
در حاشیه سینما و تلویزیون
» کمدین آمریکایی از شباهت دونالد ترامپ به آدولف هیتلر گفت / او مریض است و اگر رییس‌جمهور باشد خیلی خطرناک می‌شود / به سرطان خود رای ندهید
» ادای احترام سازندگان فیلم «ابد و یک روز» به جانبازان شیمیایی / پیمان معادی: برای بار دوم و با اشتیاقی بیشتر از بار اول به دیدارتان آمدم + عکس
» انتقادهای پولاد کیمیایی از جشنواره فیلم فجر / از سردی جشن اختتامیه تا نوع پوشش و لباسهای بازیگران
» حمایت ایناریتو از شان پن برای مصاحبه‌اش با سلطان مواد مخدر
» فعالیت های بشر دوستانه ستاره هالیوودی ادامه دارد / آنجلینا یک کودک دیگر را به فرزندی پذیرفت
» مهناز افشار فعالیت در ستاد انتخاباتی مادر شوهرش را تکذیب کرد + عکس
» رابعه اسکویی به شبکه ماهواره‌ای GEM پیوست
» مهران غفوریان از بیمارستان نوشهر مرخص شد
» پشت پرده حمله علی ضیا به عادل فردوسی‌پور در شب یلدا چه بود؟!
» دیدار و عیادت جنیفر لارنس از بچه‌های بیمار در ایام کریسمس + عکس
» بازهم بازیگران وارد عرصه موسیقی و خوانندگی می‌شوند: اینبار نوبت هنگامه قاضیانی است
» محکومیت‌های مواد مخدری رابرت داونی جونیور بخشیده شد
» حراج 3 میلیون دلاری یادگارهای سینمایی سیلوستر استالونه
» خبری جالب: هتل رابرت دنیرو بدترین هتل سال 2015 لقب گرفت
» برد پیت و آنجلینا جولی: دعوایی حماسی که ممکن است رابطه شان را به انتها برساند
» شهادت مدونا در حمایت از شان پن
» کمک 426 هزار دلاری ستاره هالیوودی به پناهندگان سوری
» زورگیری از بازیگر زن سریال «شمعدونی»
» وقتی بابک زنجانی بازیگر سینما می‌شود! + عکس
» عکس یادگاری جالبی از خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی با جکی چان
» جواب توهین‌آمیز الهام چرخنده به سوال یک دانشجو
» خواننده و بازیگر مشهور هالیوود دلال مواد بود!
» حال رضا ناجی نسبتا خوب است
» راز خودکشی رابین ویلیامز توسط همسرش فاش شد
» تارانتینو: مرعوب تحریم اتحادیه‌های پلیس نمی‌شوم / پیام‌ خیلی روشن است، می‌خواهند من را پائین بکشند
» دادگاه لهستانی درخواست آمریکا برای استرداد رومن پولانسکی را رد کرد
» خبری عجیب و جالب: یک کمدین تلویزیونی رئیس جمهور کشور گواتمالا شد
» عکسی که نیوشا ضیغمی در روز عاشورا از خودش منتشر کرد
» واکنش بازیگر زن به خبر درگذشتش! + عکس
» جواب اینستاگرامی رامبد جوان به انتقادها و شایعات اخیر / از تسلیت نگفتن ماه محرم تا شایعه درآمدش از کمپین جمع‌آوری امضاء برای فاجعه منا
» عکسی که پرویز پرستویی از سنگ قبری با تصویر چهره خودش منتشر کرد
مشاهده آرشیو "در حاشیه سینما"
تبلیغات
با سینمانگار همراه شوید

همراه سینمانگار در آپارات همراه سینمانگار در فیس بوک همراه سینمانگار در اینستاگرام همراه سینمانگار در یوتیوب همراه سینمانگار در یوتیوب