آرشیو "نقد خوانندگان"
تازیانه های تحقیر
نقد خوانندگان. نگاهی به بهترین فیلم هشتاد و ششمین دوره مراسم اسکار؛ «12 سال بردگی»

تازیانه های تحقیر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۸
مرتضی اسماعیل دوست: فیلم «12 سال بردگی» اقتباسی است ساختارمند به لحاظ سینمایی، که با جان مایه ای مناسب از فیلمنامه "جان ریدلی" شکل گرفته است. مقدمه ای از رنج و نیستی و ضربه ناگهانی تیتراژِ ابتدایی، ما را به قلب دورانی می برد که رنگِ تیرگی بر وجود آدمی همچون لکه ننگی به شمار می رفته و فیلمساز به بی رحم ترین شکل ممکن روایت گر خون مردگی موجوداتی است که برای خلاصی از شدت تازیانه می بایست تن به پذیرش هویت جدیدی برای خود دهند و اسارت را طنابی محتوم در کالبد نگاه شان سازند.
یادداشتی بر قسمت دوم فیلم «بازی‌های گرسنگی» که هم اکنون بر پرده سینماهای جهان است
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

یادداشتی بر قسمت دوم فیلم «بازی‌های گرسنگی» که هم اکنون بر پرده سینماهای جهان است

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
سینا بحیرایی: در جایی از فیلم "هیمیچ"، راهنمای "کتنیس" و "پیتا" می گوید: «مسابقات پارسال؛ در مقایسه با مسابقه ای که امسال در پیش دارید، بچه بازی است!». همین توصیف را می توان به کل فیلم هم تعمیم داد. در مقایسه با «اشتعال»، قسمت اول «بازی‌های گرسنگی» به یک بچه بازی می ماند! عناصر نوجوان پسند زیادی در قسمت اول وجود داشت که به کیفیت کلی کار لطمه می زد. اما در «اشتعال» نوعی پختگی و بلوغ دیده می شود.
نگاهی به فیلم «سر به مهر» اولین ساخته‌ی سینمایی هادی مقدم دوست
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

نگاهی به فیلم «سر به مهر» اولین ساخته‌ی سینمایی هادی مقدم دوست

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
محمدرضا پورصفار: «سر به مهر» عنوان فیلمی است که با توجه به موضوع و خط داستان، می‌توان به آن لقب فیلمی دینی داد؛ فیلمی که در آن مخاطب مشاهده می‌کند که چگونه می‌توان در این دنیای مدرنیته و شلوغ که هر روز بر غلظت سیاهی آن افزوده می شود، با چنگ زدن به معنویت به آرامش درونی دست یافت.
دنیایِ ما نیست.. ما مالِ خود کرده‌ایم
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «جیب‎بر خیابان جنوبی» ساخته‌ی سیاوش اسعدی

دنیایِ ما نیست.. ما مالِ خود کرده‌ایم

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۹/۳۰
آرش رضازاده: اسعدی پس از ساختِ فیلم اولش که به مراتب خاص تر از این فیلم بود، به خوبی مخاطب را شناخته و با استفاده از المانهایِ درست، سعی کرده تا رضایتِ هر قشر مخاطبی را به دست آورد. همین هم شده که فیلمِ حاصل در عینِ پختگی و یک دستی، در بطنش ساده و قابلِ فهم است و مخاطب را گیج نمی کند. قطعا هم مخاطبِ اصطلاحا "عام" و هم مخاطبِ فرهنگی و خاص از تماشایِ فیلم راضی خواهند بود.
همه آلودگی‌ست این ایام ؟
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «دربند» جدیدترین ساخته پرویز شهبازی

همه آلودگی‌ست این ایام ؟

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
آتوسا آریائی: گرچه اکثر معضلات مطرح شده در فیلم نمود کاملا عینی در جامعه اطرافمان دارند، اما اینکه فیلمساز بخشی از واقعیت یک جامعه را به همه ی آن جامعه تعمیم دهد، خود نوعی فاصله گرفتن از حقیقت و واقعیت موجود در زندگی است. به خصوص که فیلم مدعی روایتی واقع نگر از مشکلات جامعه است.
نگاهی به فیلم «دربند» ساخته پرویز شهبازی
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

نگاهی به فیلم «دربند» ساخته پرویز شهبازی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۷/۱۶
خشایار سنجری: شهبازی از شیوه بازی‌گیری فی‌البداهه و مزایای آن مانند طراوت و پویایی آدم‌ها (و همچنین دیالوگ نویسی و بیان آن با آکسان گذاری همچون مکالمات روزمره و توی حرف هم پریدن کاراکترها) استفاده کرده، بدون اینکه پردازش ادبی دقیق شخصیت‌ها را به فراموشی بسپارد. او توانسته از وجوه مثبت آنچه شیوه مستندنمایی در سینمای ما نام گرفته بهره ببرد، بدون اینکه دچار این توهم شود که ثبت واقعیت به خودی خود موفقیت فیلم را تضمین می‌کند و این همین مسیر درستی ست که سینماگران باقریحه ایرانی را به خلق آثار ارزشمند توانا می‌سازد.
آيا به راستی دختر ها فرياد نمی‌زنند؟!
نقد خوانندگان. یادداشتی برای فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» جدیدترین اثر پوران درخشنده

آيا به راستی دختر ها فرياد نمی‌زنند؟!

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۷/۱۵
پونه شاه بیگیان: «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» با پيشينه ای که پوران درخشنده در ساخت فيلم های اجتماعی دارد، فيلمی ست كه با توجه به تازگی داستان و صراحتش در طرح موضوعی كه هميشه در جامعه مدفون مانده است، خوش درخشيد. فيلمی كه تعدی در دوران كودكی و عواقب آن را تا حدودی توانست به والدين بی خيال و هميشه درگير نشان دهد.
به پَستی خودمان..
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «کلاس هنرپیشگی» جدیدترین ساخته‌ی علی‌رضا داودنژاد

به پَستی خودمان..

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
سعید قاسمی: کسانی که کارهای داودنژاد را دنبال کرده‌اند می‌دانند که وی را می‌توان به عنوان یک فیلمساز مولف در نظر گرفت. از لحاظ فرم و روایت، تک تک سکانس ها نام داودنژاد را فریاد می‌زنند. اما این بار علاوه بر این؛ فیلمساز دوست داشتنی‌مان سراغ علاقه خود می‌رود و به نقل از خودش لذت بخش ترین فیلم زندگی‌ش را می‌سازد.
پرسه در مه
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «پل چوبی» ساخته مهدی کرم پور

پرسه در مه

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۷/۰۶
خشایار سنجری: «پل چوبی»، عاشقانه ای سیاسی نیست. مسایل و اشارات اعتراضی مستقیم و غیر مستقیم اش به مقوله حوادث پس از انتخابات، برخاسته از عمق اثر و یا مثمرثمر در عبور موفق فیلمنامه نویس از گردنه های پیرنگ داستان نیست. بلکه تمهیدی ست برای جذب مخاطب و نمایش بیانیه اعتقادی مورد نظر کرم پور.
«هیس...» نماد روشنفکری زنانه
نقد خوانندگان. نگاهی فمینیستی به فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» ساخته پوران درخشنده

«هیس...» نماد روشنفکری زنانه

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۶/۰۷
محمد خالوندی: «هیس» تولد دوباره ی درخشنده است. باز آفرینی روح علی اشرف درویشیان در کالبد سینما. او با این فیلم مخاطب را در آغوش می کشد. هر چند رگه هایی از سانتی مانتالیسم و شعار زدگی دارد، اما فیلمی به جا و درست و در زمانی درست است، که از حافظه ی تاریخ سینما پاک نخواهد شد. درخشنده (فریما تولایی) صدای زنان جامعه ی خود را شنیده و می فهمد. درخشنده آنها را جیغ می زند و برای شان گریه می کند و حتا مخاطب را به همین امر وا می دارد. او در راستای همذات پنداری مخاطب با شیرین همه ی داستانها، زن همه ی دورانها در سکانس پایانی صداها را سکوت می کند؛ سکوتی معنی دار و پر هیاهو. سکوتی که زن را واسازی می کند.
3 یادداشت دیگر از سه کاربر سایت بر فیلم «گذشته» ساخته اصغر فرهادی
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

3 یادداشت دیگر از سه کاربر سایت بر فیلم «گذشته» ساخته اصغر فرهادی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
تاکنون چندین یادداشت از کاربران عزیز سایت را بر فیلم «گذشته»؛ آخرین اثر اصغر فرهادی در بخش "نقد خوانندگان" منتشر کرده و در معرض ملاحظه و قضاوت شما قرار داده ایم. آنچنان که از ظواهر امر پیداست، فیلم جدید فرهادی از اقبال بیشتری نسبت به سایر فیلمهای اکران روز در میان مخاطبان سینمای کشورمان برخوردار بوده، خاصه اینکه هر روز یادداشت های جدیدتری از سوی کاربران برای درج در سایت ارسال می گردد. در ادامه 3 یادداشت از سه مخاطب سایت، آقایان فؤاد حبیبی، رضا ا لیراوی و عادل خالدی کلهر را مشاهده و خواهید خواند. هر کدام از این دوستان بر اساس نگاه و دیدگاه خود فیلم «گذشته» را مورد نقد و بررسی قرار داده اند. شما را به خواندن این 3 یادداشت دعوت می نماییم. با درج دیدگاه خود در قسمت کامنت ها می توانید با سایر مخاطبان سایت به تبادل نظر بپردازید.
شیرین، امیرعلی، مراد و دیگران
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» ساخته پوران درخشنده

شیرین، امیرعلی، مراد و دیگران

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
خشایار سنجری: ایده ی اولیه «هیس ...» بیانگر جسارت و نگاه تازه ی فیلساز به مسایل اجتماعی و شکاف میان قانون و عدالت است. اما اخلاق گرایی در داستان به نحوی صریح و مستقیم به مخاطب عرضه می‌شود و کارگردان در مقام یک مصلح اجتماعی و در پوشش وکیل، به خطابه گویی در دادگاه پرداخته و راجع به مسایلی سخن می‌گوید که نه از طریق گفتار شخصیت ها بلکه باید از ژرفنای صحنه ها و فضاسازی مصایب به مخاطب عرضه شود.
یادداشتی بر فیلم «دهلیز» ساخته بهروز شعیبی
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

یادداشتی بر فیلم «دهلیز» ساخته بهروز شعیبی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
آرش رضازاده: موضوعاتی که بشود از روی آنها یک درام اجتماعی خیلی خوب درست کرد، ته نکشیده، اما اغلب دستمالی شده اند و یک فیلمساز برای ساختن یک فیلم درست و خوب نیازمند یک نگاه تازه و نو به این سری موضوعات است. "قصاص" هم جزو همان مسائل است و در «دهلیز» تا حدود زیادی این اتفاق افتاده و آن نگاه نو از دریچه ای تازه صورت گرفته است. اگرچه خیلی از المانها در همه فیلمهایی که حول محور "قصاص" می چرخند ثابت است.
متهم به مرگی، گریخت...
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی

متهم به مرگی، گریخت...

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
خشایار سنجری: استفاده از تم های تکراری و موتیف گونه برای نمایش تناقض و تباعد دنیای کودک اصلی قصه با سایر کودکان، موسیقی پرسوز و سنگین و همچنین صدور بیانیه توسط کودک در خانه ی ولی دم که از آن پرداخت های گل درشت و کلیشه ای است، از ناتوانی کارگردان (بهتر بگویم: فیلم نامه نویس) در انتقال پیام از طریقی نو (و از دل حوادث) و بکارگیری پیرنگ های غیر موثر برای عبور از نقاط عطف فیلمنامه حکایت دارد.
پرواز قاصدک
نقد خوانندگان. نگاهی دیگر به فیلم «گذشته» ساخته اصغر فرهادی

پرواز قاصدک

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
مرتضی اسماعیل دوست: با وجود تبحر فرهادی در تکثیر جزئیات فیلمنامه در طی روند پیش روی و ظرافت در چینش درست پازل داستانی و دیالوگ گویی روان از زبان بازیگران، عدم فضاسازی متناسب با هویت مکانی رخداد را می توان ناشی از دوری فضای فیلمساز با قلمروی فرهنگ و نوع رفتارگزینی مردمان آن دیار به نقد کشید. فرهادی که به خوبی قصه های ملتش را می می داند، در دیار هجرت نمی تواند به اثرگذاری درامی که بر شناخت و ماهیت شخصیت ها پایبند است دست یافته و در واقع لباس شرقی بر تن بی هویت غربی، سطح باورپذیری معقول را دچار خدشه می نماید.
مظنونین همیشگی
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «گذشته» جدیدترین فیلم اصغر فرهادی

مظنونین همیشگی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
خشایار سنجری: فرهادی دموکراتیک وار و به سبک عناصر استیلیزه ی سینمایش، در «گذشته» نیز کسی را محکوم نمی‌کند و طرف کسی نمی‌ایستد. خاکستری بودن آدمها، حاصل تمهیدهای دکوپاژی و میزانسنی ست. جدا از نحوه انتخاب بازیگر، نوع گریم و لباس نیز بگونه ایست که پیش قضاوتی را در بیننده برنمی‌انگیزاند.
نگاهی به فیلم «گذشته» جدیدترین اثر اصغر فرهادی
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

نگاهی به فیلم «گذشته» جدیدترین اثر اصغر فرهادی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۴/۲۲
علی مالکی: «گذشته» داستان خود را درست از جایی آغاز می کند که پیش از این در ساخته های فرهادی نقطه پایان بوده است. برخلاف «جدایی»، «درباره الی»، «چهارشنبه سوری» و «شهر زیبا» که در نهایت مفهوم قضاوت را به چالش می کشیدند، «گذشته» از مفهوم قضاوت آغاز شده و با همین درونمایه، آدم بزرگ های قصه را خاکستری کرده و از خاکستر گذشته های فراموش شده شان، نسلی خاکستری تر را مورد بررسی قرار میدهد.
آیینه جهان بینی
نقد خوانندگان. نگاهی انتقادی به فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» ساخته علی عطشانی

آیینه جهان بینی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
محمد حسین سپهری: همین طور که پیوسته به پرده نگاه می کنی خیلی سریع از مبانی کمیک و طنز فاصله می گیری و احتمالا برای اثر غیر هنری ای که می بینی از اصطلاحات اجتماعی، سیاسی و ابزورد را در نظر می گیری. کار سختی است برای فیلمی که در حد یک پلات هم نیست کلمه و عبارتی به کار ببندیم اما به نظر من این فیلم، فیلمی نوآر است!
"تو این شرایط هر اطمینانی مشکوکه!"
نقد خوانندگان. یادداشتی بر فیلم «گذشته» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی

"تو این شرایط هر اطمینانی مشکوکه!"

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
آرش رضازاده: فرهادی با تسلط خارق العاده اش به امر فیلمنامه نویسی و با وسواس همیشگی اش، فیلمنامه ای پر از جزئیات را خلق کرده که اطلاعات لازم را درست در زمان مقرر و مورد نیاز به مخاطب میدهد، اصلا یکی از حسنهای بزرگ فیلمنامه های فرهادی خصوصا «گذشته» این است که اطلاعات به صورت قطره ای و ذره ذره به مخاطب میرسد.
برف نو، سلام
نقد خوانندگان. یادداشتی بر فیلم «برف روی کاج ها» ساخته پیمان معادی

برف نو، سلام

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۴/۰۳
مرتضی اسماعیل دوست: «برف روی کاج ها» برخلاف آثار فرهادی که مبتنی بر بازنمایی تدریجی مفاهیم در پیله ی ظریفی از اطلاعات است، گاه چنان بر بیان عناصر محرکه ی اخلاقی فیلم تشدید می نهد که بازتابی عکس از آنچه در پی اش است به جای می گذارد.
زندگی خصوصی خانم و آقای... همه ما... از الف تا ی
نقد خوانندگان. یادداشتی درباره فیلم «زندگی خصوصی آقا و خانم ميم» به بهانه ورودش به شبکه نمایش خانگی

زندگی خصوصی خانم و آقای... همه ما... از الف تا ی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
پونه شاه بیگیان: لحظه لحظه داستان فيلم آينه ايست براي ما... از جنس زن باشي يا مرد فرقي نمي كند. جنست،‏ قضاوتت و اعتماد از دست رفته ات را به راحتي مي تواني در تک تک پلان ها ببيني. انگار زندگي تک تک ماست اين فيلم. از الف تا ي. فرقي ندارد كه نام خانوادگيت با چه حرفي شروع شود.
نگاهی به فیلم «برف روی کاج ها» اولین ساخته سینمایی پیمان معادی
نقد خوانندگان. تبادل انديشه های شما با ديگر همراهان سينمانگار

نگاهی به فیلم «برف روی کاج ها» اولین ساخته سینمایی پیمان معادی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
محمدعلی محمدپور: اصولا در سينماي پس از انقلاب ما، همواره شاهد اين رويه بوده ايم كه تا يک فيلم گل مي كند موجب ايجاد يک جرياني پس از خود مي شود كه لااقل تا چندسالي ادامه مي يابد و بخصوص فيلمسازان تازه كار را بيشتر از بقيه تحت تاثير قرار مي دهد تا با سوار شدن بر اين جريان راه خود را براي موفقيت هموارتر كنند. جريان فيلمهايي كه متاثر از «بچه هاي آسمان» مجيدي راه افتاد يا جريان فيلمهاي هاموني و ... شاهد مثالي بر اين رويه هستند.
گرای عوضی
نقد خوانندگان. نگاهی به فیلم «ملکه» ساخته محمدعلی باشه آهنگر

گرای عوضی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۳/۱۵
محمد سپهری: اگر در مقابل روشنفکری مبتذلی که فیلم بر پایه آن بنا شده است سکوت کنیم و تا انتها صبور باشیم، بجز مفهوم ضد جنگی در فضای جنگی، به شوخی هایی می رسیم که درک مخاطب را برای نابودی نشانه می رود.
برف روی درختان كاج زندگی
نقد خوانندگان. یادداشتی با دید و زاویه نگاه متفاوت به فیلم «برف روی کاج ها» ساخته پیمان معادی

برف روی درختان كاج زندگی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۳/۱۵
پونه شاه بیگیان: تنها نكته ای كه در حد يک تلنگر بود، سياه و سفيدی زندگی رويا يعنی بازيگر نقش اول فيلم بود و بس. اينكه زنی بعد از 14 سال زندگی مشترک كه پايان نه چندان خوشی را سپری می كرد، به اين اميد باشد كه دنبال مقصری به غير از خودش بگردد و با اين بهانه كه اگر دوست صميمی اش موضوع را زودتر به او می گفت می توانست كاری برای زندگی اش انجام دهد، غير منطقی بود.
در سایر رسانه‌ها
» نهادها و ارگان‌های مختلف کشمکش را کنار بگذارند و برای حمایت از سینما با یکدیگر همراه شوند / شبکه‌های ماهواره‌ای تیزر فیلم‌های ما را مجانی پخش می‌کنند و این موضوع نباید باعث ایجاد محدودیت برای هنرمندان در داخل کشور شود
» برد پیت با همکاری دیزنی پروژه «دکتر کیو» را کلید زد
» انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای برترین‌های سال 2015 خود را معرفی کرد
» شکایت 100 میلیون دلاری علیه کوئنتین تارانتینو
» مهران غفوریان: قهر من از سریال «در حاشیه» صحت ندارد
» چرا پسر ناصر حجازی پیشنهاد نیکی کریمی برای بازی در فیلمش را پذیرفت؟
» علی ملاقلی پور: «قندون جهیزیه 2» را هم می‌سازم
» نامه حسام نواب صفوی به ولادمیر پوتین
» مهدی هاشمی بار دیگر در فیلمی از کیانوش عیاری بازی می‌کند/ حضور شهاب حسینی در «کاناپه» منتفی‌ست
» مسعود کیمیایی در حال نوشتن فیلمنامه «قاتل اهلی» / او در این فیلم به سراغ یقه سفیدها می‌رود
» سحر زکریا: نابازیگرها نقش های اول را می خرند/ بعد از 21 سال فعالیت باید در خانه بنشینم و ببینم افرادی با کلی عمل جراحی روی صورتشان وارد این حرفه شدند و اسم خود را هم بازیگر گذاشتند
» سرمایه‌گذار غیبش زد، پولاد تولید اولین فیلمش را خواباند + انتقاد وی از رضا یزدانی
» مهتاب کرامتی: «رستاخیز» را بدون هیچ گونه قضاوت و پیش داوری ببینید/ این فیلم با صدق دل ساخته شد
» ناگفته‌های ایناریتو از بلند پروازانه‌ترین پروژه سینمایی‌اش با بازی لئوناردو دی‌کاپریو
» یکی دیگر از آخرین بازماندگان سینمای کلاسیک هالیوود درگذشت / مورین اوهارا که بازیگر زن محبوب جان فورد بود + عکس
» فیلم توقیف شده در ایران، فردا در جشنواره توکیو به نمایش درمی‌آید / تلاش «خانه دختر» برای کسب جایزه بهترین فیلم این جشنواره
» فیلمبرداری «50 کیلو آلبالو» به نیمه رسید/ مانی حقیقی ادامه فیلم جدیدش را در آبادان جلوی دوربین می‌برد
» نیکی کریمی داور جشنواره‌ی فیلم اسپانیایی شد
» پیامدهای ماجرای هک شدن فیلم «مصاحبه» همچنان ادامه دارد / کمپانی سونی به کارمندانش 8 میلیون دلار غرامت می‌دهد
» تعطیلی 5 روزه سینماهای کشور از فردا آغاز می‌شود
» کیومرث پوراحمد: فیلم جدیدم دنباله‌ی «شب یلدا» نیست
» رضا کیانیان: بسیار خوشحالم که در فیلم جدید کیومرث پوراحمد بازی می‌کنم / نقشم در این فیلم جای چالش‌ دارد
» بابک حمیدیان یکی از بازیگران اصلی «سیانور» بهروز شعیبی شد
» تقدیر از استاد برجسته سینما در حضور عباس کیارستمی/ جایزه دستاورد سینمایی جشنواره فیلم لومیر به مارتین اسکورسیزی اهدا شد
» میرکریمی «دختر»ش را بعد از عاشورا کلید می‌زند/ فرهاد اصلانی و مریلا زارعی بازیگران اصلی این فیلم هستند
» وضعیت تعطیلی سینماها در روزهای محرم اعلام شد
» جنیفر لارنس: از خودم به عنوان یک زن عصبانی‌ام
» هشدار سخت و جدی مدیران کمپانی سونی به دنیل کریگ: ساکت باش و «جیمزباند» را تحقیر نکن!
مشاهده آرشیو "اخبار سینما و تلویزیون در سایر رسانه ها"
در حاشیه سینما و تلویزیون
» کمدین آمریکایی از شباهت دونالد ترامپ به آدولف هیتلر گفت / او مریض است و اگر رییس‌جمهور باشد خیلی خطرناک می‌شود / به سرطان خود رای ندهید
» ادای احترام سازندگان فیلم «ابد و یک روز» به جانبازان شیمیایی / پیمان معادی: برای بار دوم و با اشتیاقی بیشتر از بار اول به دیدارتان آمدم + عکس
» انتقادهای پولاد کیمیایی از جشنواره فیلم فجر / از سردی جشن اختتامیه تا نوع پوشش و لباسهای بازیگران
» حمایت ایناریتو از شان پن برای مصاحبه‌اش با سلطان مواد مخدر
» فعالیت های بشر دوستانه ستاره هالیوودی ادامه دارد / آنجلینا یک کودک دیگر را به فرزندی پذیرفت
» مهناز افشار فعالیت در ستاد انتخاباتی مادر شوهرش را تکذیب کرد + عکس
» رابعه اسکویی به شبکه ماهواره‌ای GEM پیوست
» مهران غفوریان از بیمارستان نوشهر مرخص شد
» پشت پرده حمله علی ضیا به عادل فردوسی‌پور در شب یلدا چه بود؟!
» دیدار و عیادت جنیفر لارنس از بچه‌های بیمار در ایام کریسمس + عکس
» بازهم بازیگران وارد عرصه موسیقی و خوانندگی می‌شوند: اینبار نوبت هنگامه قاضیانی است
» محکومیت‌های مواد مخدری رابرت داونی جونیور بخشیده شد
» حراج 3 میلیون دلاری یادگارهای سینمایی سیلوستر استالونه
» خبری جالب: هتل رابرت دنیرو بدترین هتل سال 2015 لقب گرفت
» برد پیت و آنجلینا جولی: دعوایی حماسی که ممکن است رابطه شان را به انتها برساند
» شهادت مدونا در حمایت از شان پن
» کمک 426 هزار دلاری ستاره هالیوودی به پناهندگان سوری
» زورگیری از بازیگر زن سریال «شمعدونی»
» وقتی بابک زنجانی بازیگر سینما می‌شود! + عکس
» عکس یادگاری جالبی از خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی با جکی چان
» جواب توهین‌آمیز الهام چرخنده به سوال یک دانشجو
» خواننده و بازیگر مشهور هالیوود دلال مواد بود!
» حال رضا ناجی نسبتا خوب است
» راز خودکشی رابین ویلیامز توسط همسرش فاش شد
» تارانتینو: مرعوب تحریم اتحادیه‌های پلیس نمی‌شوم / پیام‌ خیلی روشن است، می‌خواهند من را پائین بکشند
» دادگاه لهستانی درخواست آمریکا برای استرداد رومن پولانسکی را رد کرد
» خبری عجیب و جالب: یک کمدین تلویزیونی رئیس جمهور کشور گواتمالا شد
» عکسی که نیوشا ضیغمی در روز عاشورا از خودش منتشر کرد
» واکنش بازیگر زن به خبر درگذشتش! + عکس
» جواب اینستاگرامی رامبد جوان به انتقادها و شایعات اخیر / از تسلیت نگفتن ماه محرم تا شایعه درآمدش از کمپین جمع‌آوری امضاء برای فاجعه منا
» عکسی که پرویز پرستویی از سنگ قبری با تصویر چهره خودش منتشر کرد
مشاهده آرشیو "در حاشیه سینما"
تبلیغات
با سینمانگار همراه شوید

همراه سینمانگار در آپارات همراه سینمانگار در فیس بوک همراه سینمانگار در اینستاگرام همراه سینمانگار در یوتیوب همراه سینمانگار در یوتیوب